עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

juli

חברים
YN71ThelseGhost DogDo what I wantJennyמאור ג'יגלבה
חן חן חןIM AL
אוויר לנשימה-מוזיקה
המסע שלי
•  פרק 1
•  פרק 2
•  פרק 3
•  פרק 4
•  פרק 5
•  פרק 6
ג'וני הכלבלב המופלא:-)

החיים שלפני ואחרי

23/09/2016 18:44
juli
תאונה, כאב, אהבה, סבל, רגש, הבנה, כתיבה, סבלנות
לא יודעת למה אבל תמיד הסתובבתי עם תחושה שמשהו הולך לקרות לי.
זאת הייתה תקופה של בלבלות בחיים שלי, בדיוק התחלתי ללמוד מכינה במכללה טובה, קיבלתי מלגה משהו שלא חשבתי שאצליח לעשות הלך לי שם ממש טוב וגם די הגשמתי את מה שקיוויתי לעצמי- לעשות רשיון. אמנם בגיל 26 אבל היה לי קשה להגיע לזה בכוחות עצמי ולבסוף הצלחתי!

קניתי רכב.....וואו כמה חלמתי על היום שיהיה לי רכב משל עצמי פינטזתי על הרגע הזה מגיל 17. תמיד רציתי גרוטאה כזו שאני אוכל להרשות לעצמי לקנות והיא עדיין תיסע, ואני אשים מוזיקה שאני אוהבת ואפתח את החלון, זה מרגיע אותי....נסיעות ברכב תמיד הרגיעו אותי וגרמו לי לחשוב בהגיון ובצלילות על כל דבר בחיים.
הייתה תקופה טובה....התחילה טוב לפחות.

עברתי מהדירה עם השותף שלא כ"כ הסתדרתי איתו- שותפים זה נושא אחר שאני אכתוב עליו בהמשך****!!!!
מצאתי דירה פצצה במחיר הוגן עם חצר לכלבלב שלי והכל היה פשוט בול כמו שרציתי- פשטות אבל פשטות שהיא שלי ורק שלי!

אז באמצע הסמסטר קיבלתי הצעת עבודה שלא יכלתי לסרב לה, חברה בינלאומית שעבדתי בה כבר בעבר הציעה לי עבודה עם רכב שרק בחלומות יכולתי לדמיין את עצמי נוהגת עליו שכר מפגר וכל מה שרציתי בעצם התחיל לקרות. אבל כמו כל דבר טוב בחיים שקורה לי תמיד יש את הסיטואציה של המבחן- עכשיו אני צריכה לבחור בין הלימודים לעבודה כי אי אפשר לשלב ביניהם, ניסיתי...בלתי אפשרי.
אז עזבתי את הלימודים, שכנעתי את עצמי שזה לא בשבילי וזה באמת לא בשבילי. אני יודעת שאם הייתי מחליטה ללכת על זה הייתי טובה אבל בתור אחת שחיה לבד במדינת ישראל, ללמוד בלי יכולת לעבוד זה פשוט בלתי אפשרי אז פרשתי. הלכתי על העבודה והיה לי ממש טוב שם. אפילו חשבתי על למכור את הרכב שלי.....
איכשהו הפרוייקט נגמר, זה לא עבד כמו שהם חשבו והם החליטו להפסיק עם זה וכך איבדתי את העבודה שבגללה הפסקתי את הלימודים...... כנראה שבמבחן הזה נכשלתי? או שלא...
יומיים אחרי שסיימתי לעבוד שם והחזרתי את האוטו, השתתפתי באיזו תכנית ברדיו וזכיתי בכרטיס זוגי להופעה מגניבה בתל אביב.....לקחתי חברה ואמרתי יאללה....בוא ננקה קצת את הראש ונצא מהעיר הזו, נסענו.......
הגענו לת"א... עמדתי  ברמזור אדום מאחורי שיירה של מכוניות חיכיתי לירוק כדי לפנות שמאלה, זה היה בכביש מהיר... ואני ילדה טובה יושבת ברכב שמה מוזיקה ונהנית עם חברה שלי מהאווירה פתאום אני מסתכלת במראה ואני רואה ג'יפ גדול מתקדם לעברי במהירות מטורפת ועד שעיכלתי מה קורה חטפנו את המכה.

עפנו קדימה לרכב שמלפנים ומהמכה החזקה בו עפתי גם עם הצד שלי למעקה בטיחות וכך הרכב נעצר. הראש שלי היטלטל קדימה אחורה וחטפתי מכה חזקה בגב אבל באותו רגע שזה קרה פשוט הייתי בהלם מוחלט ולא זזתי. הסתכלתי הצידה על חברה שלי לראות שהכל בסדר איתה ולפני כן התפללתי שלא אסתכל הצידה ואראה משהו שאני לא רוצה לראות.
היא הייתה בסדר חוץ משריטה על הרגל שנטפה דם ואני.....אני לא ידעתי מה קורה.
ישבנו כמה ד'ק ברכב ובהינו בשומדבר, דברים קרו תוך כדי, הנהג מקדימה יצא מהר החוצה לבדוק מה קרה וכולם עצרו אבל אנחנו לא עיכלנו ולא זזנו. אחרי כמה ד'ק יצאתי החוצה דרך הדלת של חברה שלי כי שלי נתקעה והתעקמה לגמרי. לא הרגשתי כאב, רק משהו מוזר שעבר לי בגוף מהכעס של מה שקרה. הלכתי לראות מי הבנאדם המשוגע שנסע ככה ודפק לי את הרכב וראיתי אישה שיוצאת מתוך ג'יפ ענק נקי משריטות, והכרית אוויר בו הייתה מנופחת, והיא פשוט קלטה את גודל האסון שהיא עשתה שהיא החליטה לשחק אותה פצועה וזרקה את עצמה על הרצפה בכביש ועשתה קולות כאלה כאילו היא סובלת....
אני ממש התעצבנתי, אמרתי לעצמי בלב- זה אמיתי מה שקורה פה?
האישה הזו הייתה מישהי ידועה, הרכבים בכביש עצרו וכולם ניגשו אליה היא הרי זרוקה בכביש אז כמובן שייגשו לבדוק מה איתה. ואני עומדת ולא מבינה מה קורה פתאום אני רואה ניידת ואמבולנס מגיעים מפנים את האישה באלונקה, אף אחד כמובן לא ניגש לבדוק אם אני וחברה שלי בסדר ועוד השוטר מגיע אליי ומחייב אותי לעלות על האמבולנס שיפנה אותי לבית החולים בתור מלווה של הפצועה. אני כמובן עולה לשם, אבא שלי וחברה שלי הגיעו לבית החולים עצמאית ואני באמבולנס יושבת מסתכלת על האישה ולא מבינה למה היא עושה את ההצגה הזו.
אחותי.....את עשית טעות לפחות תשאלי אם אני בסדר או שתבקשי ממני סליחה?
ועוד הפרמדיק מגיע אליי בבית החולים ואומר לי לחתום על הטופס של האמבולנס כדי שאני אצטרך לשלם על זה 700 ש"ח.
חחחח סלחו לי שאני צוחקת אבל אתה צוחק עליי? נראה לך באמת שאני אחתום על זה? אני לא הזמנתי אמבולנס ובטח שלא קיבלתי טיפול אולי יש לי פרצוף של פרייארית אבל עמוק בפנים אני לא.
בסופו של דבר, עברו שנתיים מאז...

אני יכולה לספר לכם שהחיים שלי השתנו מאותו יום.
קשה לי לדבר על זה עם אנשים כי הם אולי נראים מתעניינים אבל הם לא מבינים, אתה לא יכול להבין אלא אם עברת דבר דומה. ואני לא מאחלת לאף אחד לעבור דברים כאלה, זה נוראי. אני עברתי חיים לא פשוטים, אמא שלי עזבה אותי ואת אחי בארץ כשהיינו בני 15 ו17 והתמודדנו עם הרבה קשיים מאז. אבל הדבר שתמיד אבל תמיד שמרתי עליו הוא השמחת חיים שלי והאופטימיות.
בחיים לא נתתי לכלום להשפיע עליי בצורה שמכאיבה לי פיזית בבריאות שלי ומאז התאונה אני פשוט בנאדם אחר.
אני יותר שלילית משהייתי בכל החיים שלי, אני רגישה פי 300 ממה שהייתי פעם. כל דבר משפיע עליי, אני בטראומה שאני כל הזמן מפחדת כשאני נוסעת עם מישהו ברכב אני כל הזמן בלחץ וזה משפיע עליי, יש לי לחצים בחזה וקוצר נשימה והרבה כאבים בכל הגוף.
מאז התאונה אני סובלת מכאבים בלתי ניתנים לתיאור בגב התחתון שמקרין לגב העליון ולצוואר ולרגליים שלי..... שום טיפול לא עוזר, נותנים לי כדורים חזקים בטירוף שמחלישים אותי נורא ושולחים אותי ישירות למיון לקבל אינפוזיה של מורפיום.

התאונה הזו שינתה לי את החיים.
הכל מסתכם בלפני ואחרי התאונה.......וזה מרגיש כאילו אין דרך חזרה וזה די מבאס כי אף אחד לא מבין אותך...האנשים הכי קרובים אליך נמצאים שם כשכואב לך אבל הם לא מבינים למה אתה פתאום עצבני, ולמה אתה לחוץ ולמה אתה נאחס....
הם לא מבינים כמה כואב לך, הם חושבים שבגלל שהכאב נהיה חלק מהחיים שלך ואתה לא נופל על הרצפה מכאבים אלא חי עם זה אז זה בסדר, אבל הם לא מבינים שהכאבים האלה משפיעים על ההתנהגות שלך ועל כל איכות החיים שלך.

IM ALYN71
YN71
31/10/2016 09:09
שום דבר שאגיד לא ישנה, אז הדבר היחיד שאני יכולה לעשות הוא לשלוח המון אהבה, שתדעי שגם אנשים זרים לחלוטין מבינים ונמצאים, גם זרים לחלוטין. ♥
juli
31/10/2016 11:22
תודה רבה!!!! לפעמים באמת עדיף לדבר עם זרים מאשר עם מי שקרוב אלייך.....משום מה, מי שלא מכיר אותך יבין אותך יותר
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
Juliana בגדי ים
Julianabr fashion

מוזמנים לתת הצצה לאתר הברזילאי שלי ולהתרשם מדגמים שאני עיצבתי:-)
דברים להגשים עד גיל 30
•  צניחה חופשית
•  צלילה
•  להפסיק לעשן
•  להתמיד בכתיבת הספר
•  לטייל בעולם
•  להגר למדינה אחרת****
•  לעשות קורס כלשהו
•  לעשות פוני בשיער